Oyuncu olmak isteyen adaylara altın bilgiler!

Oyuncu olmak isteyen adaylara altın bilgiler!

Günümüzde birçok yakışıklı ve güzel birey, oyuncu olmak için ne okumalıyız sorusunu sık sık araştırmaktadır. 20 yılı aşkın süredir sektöre hizmet sunan casting ajansımız, oyuncu adaylarının daha temelden bilgiler almasına ve sektör de hakimiyet kuran firmaların güvencesi altında olmasına yardımcı oluyor. Öncelikle tabii ki yetenek sınavı ile beraber tiyatro bölümü sınavlarına girmek öncelikli tercih olabilir. bunun yanı sıra tiyatro veya kamera önü oyunculuk eğitimleri alarak kendinizi pekiştirebilirsiniz.

Dizi casting İstanbul adı altında hizmetlerinden ödün vermeyen ve her geçen gün daha ileri alanlara çıkan ajansımız, bu alanda elde ettiği başarılar ile beraber sektörün lideri konumunda yer almaktadır. yeni oyuncu adaylarına kendi bünyesinden tiyatro eğitimleri veren firmamız, bu noktada ise kıstasını ilerletmek ve oyunculuk yapmak isteyen adayları TV dünyasına kazandırabilmek adına çalışıyor. Bir tıkla oyuncu olmak için ne okumalıyız sorusuna cevap bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçin!

Kanal D İsimsizler dizisine oyuncu arıyoruz!

Dizi casting İstanbul olarak, Kanal D’de yayınlanacak olan İsimsizler dizisine yeni oyuncu adaylarını aramaktayız. Yapım şirketi ve yönetmenin talepleri üzerine “no name” yani daha önce tanınmamış oyuncu adaylarını tercih eden dizide sizler de boy gösterme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Yaş aralığınıza uygun olan roller için deneme çekimlerine girmek ve bu dizi de ana cast olarak yer almak adına hemen bizlerle iletişim kurun.

Yaptığımız çalışmalar sayesinde her geçen gün daha fazla öne çıkmanızı sağlıyor, aynı zamanda ise dizi casting İstanbul adı altında çalışmalarımızın tamamını tarafınıza iletmeyi ihmal etmiyoruz. Her alanda devasa hizmetleri oyuncu kadrosuna aktaran firmamız, aynı zamanda ise oyuncu olmak için ne okumalıyız sorusuna direkt olarak cevap bulabileceğiniz bir ortam zemini oluşturmayı ihmal etmemektedir. Böylelikle hem kendi oyunculuğunuzu sınayacak, hem de zamanla dizilerde yer alarak tecrübe edinme fırsatına ulaşabileceksiniz.