Şahsiyet Dizisi Oyuncu Alımları

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Alımları

Ay Yapım özellikle son zamanlarda internet dizilerine daha çok önem veren bir yapım şirketi hakine gelmiştir. Kaliteli firma şimdilerde Şahsiyet Dizisi için oldukça sıkı bir çalışma içerisindedir. Şahsiyet Dizisinin senaryosunun kaliteli bir yazar olarak bilinen Hakan Günday tarafından kaleme alındığı bilinmektedir. Dizinin yönetmenliğini ise oyunculuktan sonra yönetmenlikte de başarısını gösteren Onur Saylak üstlenmiş durumdadır. Şahsiyet Dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere be Haluk Bilginer’den oluşmaktadır. Şahsiyet Dizisi oyuncu alımları başladığından ötürü dizide yer almak isteyen kişilerin ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir. Cast ajans başvuru formu için ana sayfaya gidiniz.

Şahsiyet Dizisi konu olarak da oldukça ilginç bir içeriğe sahiptir. Dizi, Haluk Bilginer’in hayat verdiği emekli bir memur olan Agâh’ın ilginç yaşamı etrafında şekillenmektedir. Agâh Beyoğlu’nun arka sokaklarında yalnız bir yaşam sürmektedir. Yaşlı adamın hayatı Alzheimer olduğu anlaşılınca büyük bir değişime uğrayacaktır. Çünkü Agâh hastalığını farklı amaçlar için kullanmayı planlamaktadır. Yaşlı adam sonradan hatırlamayacağı için bir cinayet işlemeye karar vermiştir. Fakat Agâh’ın işleyeceği cinayet hem İstanbul polis teşkilatını hem de yaşlı adamın yurtdışında bulunan kızını bir araya getirecektir.

Şahsiyet Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ekranlarda yayında olan dizilerden farklı bir konuya sahip olan Şahsiyet Dizisi oyunculuk cast ajans başvuruları online sistem üzerinden yapılmaktadır. Oyuncu adaylarının Şahsiyet Dizisinde bir rol alabilmeleri için başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan kişisel bilgilerin ve fiziksel özelliklerin doğru şekilde yanıtlanması rica edilmektedir. Bunun yanı sıra Şahsiyet Dizisinde rol almak oyuncu adaylarına büyük fırsatlar da sunmaktadır. Öncelikle dizinin kadrosu oldukça kaliteli olduğundan ötürü oyuncu adayları büyük bir tecrübe edinebilmektedir. Ayrıca Şahsiyet Dizisi oyuncu alımları sonrasında bireyler kariyerlerinde ilerleme şansı da elde edebileceklerdir. Başvuru formlarına yazılan iletişim bilgilerine ekstra özen gösterilmesi unutulmamalıdır. Çünkü başvuruları olumlu şekilde sonuçlanan adaylar ile belirtilen iletişim bilgileri üzerinden irtibat kurulmaktadır. Şahsiyet Dizisi oyunculukları için başvuruda bulunan adayların formları oldukça kısa bir süre içerisinde değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu nedenden ötürü başvurularından iyi bir sonuç alan kişilere anında geri dönüş yapılarak görüşme yapılmak için bir tarih ayarlanmaktadır.