Ajansa başvurun, oyuncu olun!

Ajans başvuru süreçlerini uzunca süredir sürdüren ve Türkiye genelinde yeni yüzleri sektöre kazandırmayı amaçlayan casting ajansımız, yeni başvuruların tamamını kabul etmektedir. Sizleri kadromuza kazandırmak ve aynı zamanda projelerde boy gösterebileceğiniz bir ortam yaratma konusunda yardımcı olan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber dizi, film, sinema, reklam, TV filmi gibi birçok projeye istihdam ortamı yaratmaktadır.

Sizleri en kısa sürede projeler ile buluşturabilmek ve oyuncu başvurularını direkt olarak değerlendirmek adına farklı departmanlar üzerinden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 7 gün, 24 saat sizleri en kaliteli projelere sunabilmek ve bu noktada ise sektörden para kazanmanızı sağlayabilmek adına yardımlarımızı sürdürüyoruz. Sizleri temsil etmek, projelerde boy göstermenizi sağlamak ve alanının en iyi ajansında kayıtlı olabileceğiniz bir ortam yaratabilmek açısından da buradayız!

Oyuncu başvuruları nasıl yapılıyor?

Bünyemize dahil olmak ve ajans başvuru süreçlerini tamamlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Hemen başvuru formunu doldurduktan sonra mail olarak bizlere iletebilir, ajansımızın kayıtlı oyuncusu olma şanslarına da sahip olabilirsiniz. Türkiye standartlarında markasını öne çıkartan ve onlarca farklı oyuncuyu projelere sunabilme kapsamında yardımcı olan ajansımız, sektörün lideri konumunda yer alıyor. Hemen siz de oyuncu başvuru konularına ilişkin bizleri tercih edebilir, bu sayede başvuruların tamamını bizlerle paylaşabilirsiniz.

En kısa sürede sizleri projelere sunabilmek ve aynı zamanda destekçiniz olabilme konularında adımlar atan ajansımız, oyuncuları ile talebe göre sözleşme yapabiliyor! Bu sayede sözleşmeli oyuncumuz olarak daha fazla projede yer alabilmek ve aynı zamanda kadro üzerinden sunumlarınızı gerçekleştirme konusunda bizleri tercih etmeyi ihmal etmeyin. Türkiye’nin en iyisi olarak çalışıyor, sizleri her daim öne çıkartmaktan da geri kalmıyoruz. Böylelikle ajans başvuru işlemlerini doğrudan tarafımıza iletmek ve direkt olarak projelerde yer almak söz konusudur! Alanın da önemli isimleri sektörle buluşturmuş ve hala menajerliğini üstlenmiş olan ajansımız, oyuncu başvurularınızın tamamını değerlendirmektedir.