Film ajanslarına başvurmak ister misiniz?

Film ajanslarına başvurmak ister misiniz?

Film ajansları olarak her yıl 20’den fazla filmin casting kadrosunu oluşturuyoruz! Sizler de ajansımıza kaydolarak beyaz perde de yer almak ve oyuncu olmak ister misiniz? bu alanda sizleri öne çıkartmayı amaçlayan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülüyor. Böylelikle artık bir TV veya sinema yıldızı olabileceğiniz ortamlar yaratıldığı gibi, üstün hizmetlerimiz ile beraber kendinizi “oyunculuk” mesleğinde sınama imkanları sağlamaktayız.

Sektör anlamında ise diğer rakiplerine istinaden daha fazla proje yapan ajansımız, Türkiye’de ise onlarca farklı ünlü oyuncuyu ilk elden piyasaya kazandırmış ve şuan isim olmalarına yardımcı olmuştur. Siz de oyunculuk konusunda tecrübeli veya tecrübesiz iseniz, hemen ajansımıza kaydolabilir ve projelerde kendinizi deneme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’de marka olan firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir edilmektedir. Film ajanslarına başvuru yapan adayların tüm değerlendirmelerini yapıyor, böylelikle üstün bir departman desteğini tarafınıza ulaştırmaktan geri kalmıyoruz.

Film yıldızı olma şansını sağlıyoruz!

Film ajansları başvuru yapan adayların doğrudan incelemelerini gerçekleştiren ve sektöre kazandırmayı ihmal etmeyen firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber marka değerini giderek daha üst pozisyonlara taşımayı da başarmaktadır. Böylelikle ajansımızın kadrolu oyuncusu olmak ve aynı zamanda kendinizi göstermek fazlasıyla makul bir hal almaktadır. Kalitesini elden bırakmayan ajansımız, sizlerden gelen başvuruları inceleyerek, film ajansları bünyesine dahil olabileceğiniz bir ortam zemini hazırlamaktadır.

Tüm bu çalışmalar ile beraber öne çıkmak ve aynı zamanda kaliteli bir hizmetten faydalanmanıza yardımcı olabilmek açısından buradayız! Bir tıkla film ajansları başvurularınızı gerçekleştirin, daha sonrasında ise incelemeler dahilinde ajansımızın bir parçası olma şanslarına ulaşın! Bugüne kadar çeşitli oyuncu ve model adaylarını Türkiye’nin en tanınan isimleri haline dönüştüren firmamız, film ajansları olarak birçok yapım şirketiyle ortak çalışmalar yürütmekte ve öncü hizmet politikasını ise hiçbir şekilde elden bırakmamaktadır.