Film ajanslarına kayıt yaptırmanın tam zamanı!

Film ajanslarına kayıt yaptırmanın tam zamanı!

Film ajanslarına kayıt yaptırmanın tam zamanı! Bu alanda kendisini geliştiren ve profesyonel casting direktörleri ile çalışan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber yeni yüzlere şans tanımak ve bir istihdam ortamı sağlamak bakımından kendisini geliştirmektedir. Alanında lider bir konum elde eden firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber hizmet standartlarını doğrudan ele alabileceğiniz bir ortam zemini yaratmaktadır.

Bilindiği gibi ajans başvurusu üzerinden pek çok ajans, yeni oyuncuları kadrosuna almaya sıcak bakmazken, firmamız bu noktada garanti işlere önemli yeni isimler dahil etmeyi amaçlamaktadır. Diğer ajanslardan en önemli farkımız ise daima yeni yüzlere şans tanıyor oluşumuz ve bu noktada kendini geliştiren bir altyapıyı aile olarak kurmamızdan kaynaklıdır. Dizi, sinema, reklam filmi, tiyatro ve manken olarak yer almak isteyen tüm adaylar başvuru formunu indirebilirler! Film ajanslarına kayıt yaptırarak hem TV filmleri, hem de sinema filmlerinde yer alma fırsatı kapınızda.

Hayalinizdeki meslek parmaklarınızın ucunda!

Ajans başvurusu yaparak artık hayalinizde ki mesleğe doğrudan erişebilme fırsatlarını sunuyoruz. Bilindiği gibi birçok oyuncu adayı, bu tip bir meslek edinebilmek ve aynı zamanda kendilerini sektör de ispatlayabilmek adına araştırmalarını sürdürmektedir. Bizler de donanımlı bir teknik kadroya sahip olduğumuz gibi, her anlamda ise sizleri öne çıkartmayı amaçlamaktayız. Böylelikle çok daha kaliteli bir oyuncu olarak projelerde yer alma fırsatlarını sunuyoruz.

Casting direktörlerimiz sizlerden gelen başvuru formlarını ve aynı zamanda resimleri inceledikten sonra, kadrosuna uygun gördüğü isimleri şubelerine davet etmektedir. Böylelikle film ajanslarına kayıt hizmetleri esnasında herhangi bir sorun yaşamayacak, doğrudan kadromuza katılım gerçekleştirip kendinizi önemli projelerde sınama şanslarına sahip olabileceksiniz. Elverişli bir ortam yaratmak ve aynı zamanda donanımlı bir firma güvencesi altında olmak istiyorsanız siz de ajans başvurusu üzerinden hemen bizleri tercih etmekten geri kalmayın. Ücretsiz başvuruları bir tıkla yapmak mümkün!