Her yaş grubu oyuncuya ihtiyacımız var!

Çocuk ajanslar başta olmak üzere genç, ileri yaş, orta yaş gibi birçok yaş grubuna ilişkin yeni yüzler kazandırmaya çalışan ajansımız, bu alanda ise Türkiye geneli yeni yetenekleri keşfetmeye devam ediyor. Oyunculuğunuza güveniyor musunuz? Modellik yapabilecek güzellikte bir fiziğe mi sahipsiniz? O halde hemen oyunculuk ajanslarımıza müracaat edebilir, çeşitli projelerde yer alma fırsatlarına da sahip olabilirsiniz.

Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber birçok kişi tarafından taktir toplayan ajansımız, sizleri de bir kademe öne çıkartmak ve Türkiyedeki en iyi ajanslardan birisi olarak çalışmalar kaydetmek bakımından çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler ile beraber bugüne kadar yüzlerce oyuncuyu mankenlik ve oyunculuk sektörüyle buluşturmuş olan ajansımız, 10 yılı aşkın süredir aktif olarak çalışmaktadır! Artık kayıt işlemlerini tamamlamak ve doğrudan ajansımızın bir parçası olmak oldukça kolay! Tek tıkla çocuk ajanslar başta olmak üzere siz de kayıtlarınızı gerçekleştirme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile çalışıyoruz!

Kadrosunu her daim genç ve dinamik kişilerden kuran, bu sayede hep bir kademe önde yer almanıza yardımcı olan ajansımızı seçmek artık çok kolay! Türkiyedeki en iyi ajanslar alanında yer alan firmamız, sizleri kaliteli projelere yönlendirme konusunda da kapsamlı bir hizmet anlayışı sunmaktan geri kalmamaktadır. bu sayede birçok projede kendinizi göstermek ve aynı zamanda oyunculuğunuzu ispatlamak söz konusu olabiliyor.

Sizleri bu alanda desteklemeyi elden bırakmayan ve aynı zamanda kaliteli projelerde yer alma fırsatı veren ajansımız, çocuk ajanslar başta olmak üzere her yaş grubuna ait yaptığı çalışmalar ile beraber göz doldurmaktadır. Bu alanda ise hemen siz de başvurularınızı iletip, cast ajans bünyemizde yer alma fırsatlarına erişebilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar birçok kişi tarafından taktir edildik ve sizleri hep bir adım öne çıkartmayı da ihmal etmedik! Böylelikle Türkiyedeki en iyi ajanslardan bir tanesinin güvencesi altında olacak ve aynı zamanda kendinizi hep ileri taşıma fırsatlarına ulaşacaksınız. Bugüne kadar eşsiz çalışmalar ile beraber sınırları zorlamayı başaran ajansımız, her anlamda ise Cast İstanbul Ajans olarak Türkiye’nin lideri olarak görülmektedir.