Her yaş oyuncu arayışımız sürüyor!

Her yaş oyuncu arayışımız sürüyor!

Çocuk ajansından, yetişkin ajansına kadar farklı departmanlar üzerinden siz değerli oyuncu adaylarının atmış olduğu başvuru formlarını takip etmekteyiz. Bu alanda lider olan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber sizleri daha fazla öne taşımakta ve kaliteli bir hizmetin kapılarını aralama şanslarını sunabilmektedir. İstihdam ortamları yaratabilmek ve sektörde yer almanızı sağlayabilmek açısından çalışmalarını sürdüren firmamız, alanında ise lider konumunu bir an olsun elden bırakmamaktadır.

Siz de hemen film ajansımıza dahil olarak çeşitli sinema filmlerinde yer alan bir oyuncu konumuna ulaşabilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğumuz devasa çalışmalar ile beyaz perdeye birçok isim kazandırmayı başarmış olan ajansımız, kıstasını daha ileri seviyeler de tutmak ve sizlerin bu sektör de kalıcılık elde etmesine yardımcı olabilmek açısından bir telefon kadar uzağınızda! Hemen başvurularınızı gerçekleştirin, çocuk ajansından her yaş grubuna kadar yeni oyuncu adayları arayan firmamızın bir parçası olma şanslarına erişin.

Film yıldızı arıyoruz!

Film ajansı olarak sizlere çeşitli TV ve sinema filmlerinde yer alma imkanları tanımaktayız. Sektör de birçok kişi tarafından ortak tercih olarak görülen ajansımız, yapmış olduğu devasa çalışmalar dahilinde ise öne çıkabileceğiniz bir zemin yaratmaktan da geri kalmamıştır. Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından bir başvuru süreci oluşturan ve sizleri projelere dahil eden firmamız, kıstasını korumak ve kitlelerin tip / fizik özelliklerine uygun projeleri belirleme konusunda ise 1 numaradır!

Bu sayede artık başvuruları yapmak çok daha basit bir hal alıyor! Özellikle anne ve babalar, çocuk ajansı konumunda küçük yaştan set tecrübeleri edinebilmeleri ve çocuk yıldız olarak dizi, sinema, reklam projelerinde yer alabilecekleri bir ajans arayışlarını sürdürmektedir. Emir Berke Zincidi, Ataberk Mutlu gibi önemli çocuk oyuncuları piyasaya kazandıran ajansımız, sizlerin çocuklarına da film ajansı bünyesinde kendilerini gösterme olanaklarını sağlıyor. hemen başvuru formunu indirin, en doğru şekilde doldurun ve mail adresimize birkaç farklı fotoğraf ile başvurunuzu yapın.