Oyuncular reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Oyuncular reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Reklam oyuncu ücretleri, yer alacağınız projenin büyüklüğüne ve reklam filminde ki rolün önemine göre değişim göstermektedir. Ortalama 750 TL ila 10,000 TL arası değişen ücretler, sizlere reklam filmlerinde yer alma şansı ile beraber sağlanmaktadır. Türkiye’de ise birçok ajans, oyuncularından yüksek komisyonlar almasından dolayı, bu noktada ise oyuncuların kazançlarını doğrudan etkilemektedir.

Sizlere kaliteli bir çalışma ortamı sağlamak ve aynı zamanda İstanbulda cast ajansları bünyesinde yer alan bir isim olma fırsatları tanıyan firmamız, bu sayede çıtasını daha üst alanlara taşıyabilme konusunda da hassas davranmaktadır. Hemen siz de bizimle iletişime geçerek, önemli projelerde kendinizi gösterme şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu noktada yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber birçok oyuncu adayını tanınan bir isim haline dönüştürmeyi başardık. Lider hizmetlerimizi elden bırakmıyor, sizlere reklam oyuncu ücretleri konusunda da önemli bir çalışma olanağı sunmayı ihmal etmiyoruz.

İstanbul’un en iyi reklam ve dizi ajansı!

İstanbulda cast ajansları kadrosunda yer alabilmenizi sağlamak bakımından çalıştığımız gibi, bu sayede de önemli projelerde boy gösterebileceğiniz bir zemin hazırlamaktayız. Kalitemizden ödün vermediğimiz gibi sizlere çok daha önemli projelerin tamamında yer alabilme fırsatlarını aktarıyoruz. Ayrıca kadromuzda yer alan isimleri rollere çalıştırmakta ve tiyatro kökenli eğitmenlerimiz sayesinde ise rolü alabilme fırsatlarınızı daha fazla arttırmaktan da geri kalmamaktayız.

Hemen siz de reklam oyuncu ücretleri konusunda ajansımız ile görüşebilir, daha sonrasında ise kadromuza dahil olma fırsatlarına doğrudan erişebilirsiniz. Kaliteli bir ortam yaratmak ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı olmanıza şans tanımak bakımından buradayız! Böylesi bir çalışma ile beraber çok daha ihtişamlı ortamlar yaratmayı ihmal etmediğimiz gibi, her geçen gün daha ileri aşamalara çıkmaktan da geri kalmıyoruz. Türkiye’de donanımlı bir ajans arayanların ortak adresi olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta yer alıyoruz!