Yeni yüz mankenleri arıyoruz!

Yeni yüz mankenleri arıyoruz!

Tecrübeli veya tecrübesiz olmanıza önem vermeyen ajansımız, yüz güzelliğine güvenen tüm adaylara kendi bünyesinde yer alma şansları tanıyor. Son dönemlerde çeşitli markalardan talep alan ajansımız, yüz mankenliği başvurusu yapan adayların ortak tercihi olarak görülmektedir. Standartların çok üstünde yer alan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber devasa bir ortam zemini yaratmak ve aynı zamanda sizi öne çıkartabilmek açısından hizmetlerinde sınır tanımamaktadır.

Hemen siz de dizi oyuncu başvurusu ve diğer pek çok hizmeti / departmanı kendi alanında barındıran firmamıza kayıtları gerçekleştirin. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile daima ileri gitmenize yardımcı olan firmamız, hizmet standartlarında ise Türkiye’nin en çok rağbet gören firması konumunda yer almaktadır. Bu sayede artık kendinizi ispatlamanız ve sektör de kalıcılık elde edebilmeniz konusunda çalıştığımız gibi, yüz mankenliği başvurusu yapan adayları da TV ve sinema sektörüne sunabilmek açısından bir çalışma sağlayabilmektedir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik ajansı!

Türkiye’de diğer mankenlik ajansları ile kıyaslandığı vakit “en iyisi” konumunda yer alan firmamız, yapmış olduğu bu çalışmalar sayesinde ise marka değerini giderek daha üst pozisyonlarda tutmaktadır. Böylelikle dizi oyuncu başvurusu ve pek çok hizmeti de ele alma şansları tarafınıza ulaştırılmaktadır. Türkiye’de donanımlı bir ajans konumunda yer alan firmamız, pek çok oyuncu adayı ve model adayına istihdam sağlayabilmek açısından 24 saat boyunca departmanları üzerinden sunumları gerçekleştirmektedir.

Böylelikle ajansımıza kaydolmak ve aynı zamanda projelerde yer alabilme fırsatı kapınıza ulaşıyor! Yüz mankenliği başvurusu yapmak ve ajansımızdan gelecek işlerde boy göstermek, çeşitli markaların reklam yüzü olmak, defile ve ürün kataloglarında boy gösterebilmek açısından Türkiye genelinde yer alan tüm başvuruları değerlendirmekteyiz. 10 farklı ilde yer alan şubelerimiz ile beraber hem model, hem de oyuncu olabilme fırsatı kapınızda! Dizi oyuncu başvurusunu tarafımıza iletin, siz de sektörde kalıcı bir yer edinme fırsatlarına sahip olun.