Antalya’da çekilecek yaz reklamlarında oynamak ister misiniz?

Antalya’da çekilecek yaz reklamlarında oynamak ister misiniz?

Antalya cast olarak bu bölgede çekilecek dondurma reklamları için oyuncu arayışımız sürüyor! Son 5 senedir Algida markasının tüm reklam çekimlerine oyuncu sunan firmamız, bu sene Antalya bölgesinde düzenlenecek reklam filmleri için oyuncu arayışlarını sürdürmektedir. Siz değerli oyuncu adaylarına şans tanımak ve Türkiye’de popülerlik kazanmış markaların yüzü olmanızı sağlamak bakımından elverişli çözümler üreten firmamız, kıstasını her daim daha tepe noktalara çekmektedir.

Önde gelen projelerde yer almanız ve cast ajans Antalya kadrosunda yer alarak oyunculuğunuzu ispatlamanız bakımından buradayız! Bir tıkla başvurularınızı yapmak ve istihdam ortamları yaratıp, önde gelen bir oyuncu adayı konumuna ulaşabilmek adına hemen bizle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Alanının önde gelen firması olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gibi, aynı zamanda ise Antalya cast olarak öne çıkan bir firma kimliği elde etmenin de farkını sizlerle buluşturuyoruz.

25 menajerimiz ile hizmetinizdeyiz!

Kadromuzda yer alan 25 farklı menajer ile beraber sizler için en iyi projeleri tespit etmek ve sunumlarınızı yapmak hiç de zor olmuyor! Bu sayede cast ajans Antalya kadrosunda yer alan isimlerin önünü açabilmek adına kendimizi geliştirdiğimiz gibi, üstün bir hizmet anlayışını da ele alma şansları vermekteyiz. Geçtiğimiz dönemlerde Algida reklam filmi için tüm oyuncu kadrosunu seçen firmamız, 2017 yılı itibariyle 3 farklı seriden oluşacak bu reklam filmine yönelik oyuncular aramaktayız.

Bir tıkla kayıtları tamamlamak ve Antalya cast kadrosunda yer alarak oyunculuk tecrübelerinizi ispatlamak adına tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Alanının en iyisi konumunda yer alan firmamız, kıstasını her zaman daha ileri platformlarda sürdürmek ve siz değerli adaylara şans tanıyabilmek adına var olan hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Böylesi bir çalışma ile çok daha tanınan ve cast ajans Antalya kadrosunda yer alarak, kendinizi ispatlama fırsatlarını sizlere aktarmaktayız. Bir tıkla kaydınızı oluşturun, siz de ajansımızda yer alarak çeşitli reklam filmlerinde boy gösterin.